Week van de Vrijwilliger

Met 750.000 zijn ze, de vrijwilligers die zich in Vlaanderen inzetten. Ook in onze gemeente zijn dagelijks heel wat vrijwilligers actief. Sommigen doen dat elke dag opnieuw, anderen maken zich met momenten vrij. De een geeft veel tijd, de ander wat minder.

Maar één ding hebben ze gemeen: vrijwilligers zetten zich onbezoldigd en uit vrije wil in voor een goed doel, in hun buurt, bij acties en evenementen of in een van de verenigingen die onze gemeente rijk is. Ze zetten hun talenten in en doen dat meestal met veel plezier en voldoening.

Om al die mensen, die vaak achter de schermen hun steentje bijdragen, te bedanken is er ‘De Week van de Vrijwilliger’. Een uitgelezen moment om te tonen dat we die inzet niet vanzelfsprekend vinden.  

Van harte bedankt, vrijwilliger!

 

 

Vertel het verder