Cultuurverenigingen

Volgende cultuurverenigingen werden door de gemeente Hoeilaart erkend:

5 voor 12
Contact: Jan Lenaerts
Gsm 0473 53 27 20 - Tel. 02 657 91 26
E-mail: jan.h.lenaerts@skynet.be - info@5voor12hoeilaart.be
www.5voor12hoeilaart.be

Catechesewerking Hoeilaart
Contact: Monique Vandenput
Gsm 0475 68 65 22 - Tel. 02 657 34 35
E-mail: monique.vandenput@gmail.com

Crea Hoeilaart
Contact: Betty Gigas
Tel. 02 657 60 77
E-mail: betty.gigas@hotmail.com

Davidsfonds Hoeilaart
Contact: Jan Van Assche
Gsm 0475 26 66 22
E-mail: davidsfonds@hoeilaart.be
www.hoeilaart.davidsfonds.be

De Blauwe Vinken
Contact: Peter Terlaeken
Gsm 0476 41 21 20
E-mail: deblauwevinken@hotmail.com
www.deblauwevinken.be

De Vrienden van 't Lindeke
Contact: Jeanine Streulens
Tel. 02 657 13 48
E-mail: ike.picone@gmail.com

Doendervolk vzw
Contact: Diederik Kumps
Gsm 0478 21 48 55
E-mail: diederik.kumps@gmail.com

Femma Hoeilaart
Contact: Marie-Jeanne Eulaerts
Tel. 02 657 91 03
E-mail: mj.eulaerts@telenet.be
www.femma.be

Fietsersbond Druivenstreek
Contact: Roxane Czarnocki
Gsm 0484 99 14 94
E-mail: druivenstreek@fietsersbond.be

Gezinsbond
Contact: Katrien Verhulst
Gsm 0478 58 85 31 - Tel. 02 657 74 54
E-mail: katrienverh@hotmail.com - gezinsbondhoeilaart@hotmail.com 
www.gezinsbond.be

Kiwanis
Contact: Elly Bettens
Gsm 0475 78 56 98
E-mail: elly.bettens@telenet.be

Koninklijke Heemkundige Kring 'Het Glazen Dorp'
Contact: Michel Erkens
Tel. 02 657 15 96
E-mail: glazendorp@live.be
www.glazendorp.be

Koninklijke Toneelkring De Jonge Druivelaar
Contact: Roger Vanhellemont
Tel. 02 657 25 02
E-mail: roger.vanhellemont@telenet.be

Kunstkring Hoeilaart
Contact: Jos Daemen 
Tel. 02 657 19 36
E-mail: jos.daemen41@gmail.com
www.kunstkringhoeilaart.be

Nero's Muzikanten
Contact: Els Hendrickx
Gsm 0477 79 18 26
E-mail: info@nerosmuzikanten.be
www.nerosmuzikanten.be

Nerorock vzw
Contact: Koen Van Raemdonck
Gsm 0472 89 65 19
E-mail: koen_vanraemdonck@hotmail.com

Rodenbachfonds Hoeilaart ('t Genootschap)
Contact: Danny De Rudder
Tel. 02 657 43 33   
E-mail: danny.derudder@telenet.be
www.rodenbachfondshoeilaart.vlaanderen

Ruusbroeckoor
Contact: Herman Devyver
Tel. 02 657 04 03
E-mail: ruusbroeckoor@gmail.com
www.ruusbroeckoor.be

SamenVoor
Contact: Marie-Paule Bockstal
Gsm 0476 56
E-mail: samenvoor.be@gmail.com
www.samenvoorbe.wixsite.com/samenvoor

Sint-Clemenskoor
Contact: Patrick De Muynck
Gsm 0499 86 71 70 - Tel. 02 687 41 83
E-mail: demuynckp@scarlet.be

Supportersclub Kevin Demaerschalk
Contact: Kerckhoven Marc
Tel: 0472 02 13 30
E-mail: supportersclub.kd@telenet.be
www.facebook.com/SupportersclubKevinDemaerschalk

Swing Shift Band
Contact: Jean-Marie Ganhy
Gsm 0475 95 78 35
E-mail: jean-marie.ganhy@telenet.be

Toneelgroep Klem
Contact: Jean-Pierre Muyldermans
Gsm 0478 26 77 35 - Tel. 02 657 94 21
E-mail: jpmuyldermans@skynet.be
www.klem.be 

Toneelgezelschap Reintje
Contact: Kim Vanderstraeten 
Tel. 0496 65 89 16
E-mail: kim.vanderstraeten@telenet.be - mimisoptiek.hoeilaart@gmail.com
www.reintje.be

Vief vzw
Contact: Yannick Roguszczak
Gsm 0479 85 43 14
E-mail: viefmeel@gmail.com

Vrij Kunstatelier Vosdelle
Contact: Claudine Mertens 
Tel. 02 657 22 72
E-mail: claudine.mertens@skynet.be

vtbKultuur Hoeilaart
Contact: Paul Vanloo
Gsm 0494 71 53 77 - Tel.  02 657 23 09 
E-mail: vanloo.paul@skynet.be
www.vtbkultuur.be

Wandelclub 't Beukenootje
Contact: Jan Vanloo 
Tel. 02 657 25 19
E-mail: jean.vanloo@telenet.be 

Wijkcomité Bakenbos
Contact: Christophe Huyberechts
Gsm 0475 47 07 67
E-mail: bakenbosfeesten@gmail.com

Willemsfonds Hoeilaart
Contact: André Vandenput
Gsm 0495 11 02 09 - Tel. 02 657 20 62
E-mail: willemsfondshoeilaart@gmail.com
www.willemsfonds.be

Samana (vroeger Ziekenzorg CM)
Contact: Anni Wastiels
Tel. 02 657 23 36
E-mail: wastielsanni@hotmail.com
www.ziekenzorg.be

Contact en openingsuren

Dienst Vrije Tijd
Gemeenteplein 39
1560 Hoeilaart
Telefoon: 
02 657 05 04
E-mailadres: 
vrijetijd [at] hoeilaart.be
Huidige openingsuren
Vandaag open van 8:15 tot 12:00 en van 13:00 tot 16:00
Morgen gesloten
Alle openingsuren