De gemeenteraadsleden

De gemeenteraad telt eenentwintig raadsleden. Naast de zes leden van het college van burgemeester en schepenen, maken ook deze vijftien verkozenen deel uit van de gemeenteraad:

Steven CoppensSteven Coppens, voorzitter - Open VLD
Overijsesteenweg 4
Gsm 0495 77 99 99
E-mail: steven.coppens@hoeilaart.be

Julie BollueJulie Bollue - CD&V
Steenbergstraat 15 a
Gsm 0496 75 11 15
E-mail: julie.bollue@hoeilaart.be

Alain BorremanAlain Borreman - CD&V
F. Sohiestraat 14
Gsm 0477 53 76 75
E-mail: alain.borreman@hoeilaart.be

Julie DelwickJulie Delwick - Open VLD
Krekelheide 22
Gsm 0486 28 84 32
E-mail: julie.delwick@hoeilaart.be

Patrick DemaerschalkPatrick Demaerschalk - CD&V
Boomgaardlaan 22
Gsm 0475 97 47 14 - Tel. 02 657 68 46
E-mail: patrick.demaerschalk@hoeilaart.be

Veronique DesmetVeronique Desmet - Open VLD
J.B. Blommaertstraat 19
Gsm 0475 41 90 20
E-mail: veronique.desmet@hoeilaart.be

Sylvie GahySylvie Gahy - PRO Hoeilaart
Baron Jacques de Dixmudestraat 44
Gsm 0496 45 86 09
E-mail: sylvie.gahy@hoeilaart.be

Roby GunsRoby Guns - Open VLD
Bergstraat 19
E-mail: roby.guns@hoeilaart.be

Caroline LagrangeCaroline Lagrange - Open VLD
Willem Matstraat 9
Gsm 0476 79 10 56
E-mail: caroline.lagrange@hoeilaart.be

Wim LaureysWim Laureys - CD&V
Jules Delcordestraat 4 a
Gsm 0475 24 26 41 - Tel. 02 657 20 31
E-mail: wim.laureys@hoeilaart.be

Luc MeganckLuc Meganck - Open VLD
Jan Lindtsstraat 4
Gsm 0475 33 29 54 - Tel. 02 657 54 79
E-mail: luc.meganck@hoeilaart.be

Jo PortoisJo Portois - CD&V
Jezus-Eiksesteenweg 41
Gsm 0478 33 97 17
E-mail: jo.portois@hoeilaart.be

Timothy RowiesTimothy Rowies - PRO Hoeilaart
Borreweg 8 bus 23
E-mail: timothy.rowies@hoeilaart.be

Joy SergeysJoy Sergeys - Open VLD
Kasteelstraat 18
Gsm 0492 98 78 38
E-mail: joy.sergeys@hoeilaart.be

Kenny VerbeeckKenny Verbeeck - PRO Hoeilaart
Steenbergstraat 28
Gsm 0475 33 32 98
E-mail: kenny.verbeeck@hoeilaart.be

Het decreet Lokaal Bestuur, dat de integratie van gemeente en OCMW regelt en in werking trad op 1 januari 2019, bepaalt dat de leden van de gemeenteraad ook de raad voor maatschappelijk welzijn vormen. De installatie van de gemeenteraadsleden houdt van rechtswege de installatie van de leden van de raad voor maatschappelijk welzijn in. De voorzitter van de gemeenteraad is van rechtswege voorzitter van de raad voor maatschappelijk welzijn.

Contact en openingsuren

Secretariaat
Jan van Ruusbroecpark
1560 Hoeilaart
Telefoon: 
02 658 28 40
E-mailadres: 
secretariaat [at] hoeilaart.be
Huidige openingsuren
Vandaag open van 8:15 tot 12:00
Morgen open van 8:15 tot 12:00
Op donderdag tussen 16 en 19.30 uur kan je op deze dienst ook terecht op afspraak.

Alle openingsuren