College en vast bureau, samenstelling

In het schepencollege en het vast bureau zetelen zes mandatarissen: de burgemeester en vijf schepenen.

Adres: Jan van Ruusbroecpark z/n, 1560 Hoeilaart

Een afspraak met de burgemeester maak je best via het Onthaal (onthaal@hoeilaart.be,
tel. 02 658 28 40). De schepenen contacteer je persoonlijk om een geschikt moment af te spreken.

Tim Vandenput

Tim Vandenput - Open VLDBurgemeester
Veldstraat 5
Gsm 0499 52 96 89 - Tel. 02 658 28 40 (gemeentehuis)
E-mail: tim.vandenput@hoeilaart.be
Bevoegdheden:
Veiligheid (politie & brandweer), Financiën & Begroting & AGB, Ruimtelijke Planning, Burgerzaken, Personeel, Zorgsite (woonzorgcentrum en kinderdagverblijf)

Joris Pijpen

Joris Pijpen - Open VLD
Eerste schepen

Sintelweg 4
E-mail: joris.pijpen@hoeilaart.be
Bevoegdheden:
Lokale Economie, Toerisme, Marketing, Communicatie, ICT & Digitalisering, Dierenwelzijn

Marc Vanderlinden

Marc Vanderlinden - Open VLD
Tweede schepen
Jan Lindtsstraat 30
Gsm 0499 51 41 09 - Tel. 02 657 99 53
E-mail: marc.vanderlinden@hoeilaart.be
Bevoegdheden:
Wonen, Infrastructuurprojecten, Patrimonium, Begraafplaatsen

Pieter Muyldermans

Pieter Muyldermans - PRO Hoeilaart
Derde schepen
Brusselsesteenweg 55
Gsm 0499 18 61 03
E-mail: pieter.muyldermans@hoeilaart.be
Bevoegdheden:
Mobiliteit, Jeugd, Cultuur, Feestelijkheden, Erfgoed, Participatie

Joy Sergeys

Joy Sergeys - Open VLDVierde schepen
Kasteelstraat 18
Gsm 0492 98 78 38
E-mail: joy.sergeys@hoeilaart.be
Bevoegdheden:
Sport, Onderwijs, Kinderopvang & Gezin, Inclusie & Gelijke Kansen, Vlaams Karakter, Klimaat, Afval & Milieu

Annelies Vanderlinden

Annelies Vanderlinden - Open VLD
Vijfde schepen
Voorzitter van het Bijzonder Comité van de Sociale Dienst
Jan Lindtsstraat 32
Gsm 0476 55 91 11 - Tel. 02 657 02 67
E-mail: annelies.vanderlinden@hoeilaart.be
Andere bevoegdheden:
Welzijn & Sociale Zaken, Seniorenbeleid, Ontwikkelingssamenwerking