Perslijst

De Serrist

De Zondag

Tel. 016 31 05 43, redactie.leuven@roularta.be

Het Laatste Nieuws en HLN.be

Robby Dierickx, gsm 0473 86 00 27, robby_dierickx@hotmail.com

Het Nieuwsblad

Maarten De Cock, gsm 0478 04 46 87, maartendecock@live.be

Nieuwsblad.be

Michel Van Mullem, gsm 0486 36 88 84, michelvanmullem@hotmail.com,

Metro en Metrotime.be

Tel. 02 227 93 43, metro@metrotime.be

Persagentschap Belga

Ine Gillis, gsm 0499 47 18 21, inegillis@hotmail.com

Radio2 Vlaams-Brabant

Tel. 02 741 41 11, redactievlaamsbrabant@radio2.be

Randkrant en Randkrant.be

Tel. 02 767 57 89, randkrant@derand.be

Rondom en Rondom.be

Koenraad Merens, gsm 0477 28 40 94, merens.koenraad@telenet.be

Ring-tv en Ringtv.be

Tel. 02 255 95 95, nieuws@ringtv.be

Stadsradio Vlaanderen

Kristel Stalmans, gsm 0477 232 622, kristel@stadsradiovlaanderen.be

Klik hier voor de afspraken om opgenomen te worden in de perslijst.
Om opgenomen te worden in het gemeentelijk infoblad Hier Hoeilaart: contacteer de communicatiedienst, tel. 02 658 28 48, communicatie@hoeilaart.be.

Contact en openingsuren

Communicatiedienst
Jan van Ruusbroecpark z/n
1560 Hoeilaart
Telefoon: 
02 658 28 48
E-mailadres: 
communicatie [at] hoeilaart.be
Huidige openingsuren
Vandaag open van 8:15 tot 12:00
Morgen gesloten
Een afspraak maken wordt ten stelligste aangeraden.

Alle openingsuren